Series
Ratings
82
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 0.5
First Wives' ClubRated ★ 2.0

Hello My TeacherRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5