Movies
Ratings
125
Billy ElliotRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0

Confession of MurderRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0