Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0

My Annoying BrotherRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5

A MuseRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0

FamilyhoodRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5

Ode to My FatherRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0