Series
Ratings
96

Friendly RivalryRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
원피스 NEW-어인섬 편 SPECIAL EDITED VER.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.5
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0

Divorced SinglesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sing AgainRated ★ 4.0
Sing Again 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5