Series
Ratings
224
Itaewon ClassRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 5.0