Series
Ratings
669
My Dear ExesRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
Unanswered questionsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.0

While You Are Tempted Season 3Rated ★ 2.0

While You Are Tempted Season 2Rated ★ 2.0

While You Are TemptedRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Girls FighterRated ★ 2.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0

Brave Detectives 2Rated ★ 5.0