Series
Ratings
368
Trigun StargazeRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
Wash It All AwayRated ★ 2.5
'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 3.0
In the Clear Moonlit DuskRated ★ 2.5
Diary of a Strange LandRated ★ 4.5
Fate/strange FakeRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Roll Over and DieRated ★ 2.5
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 4.0
Medalist Season 2Rated ★ 3.5
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 3.0
Hana-KimiRated ★ 3.0

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5

Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.0
GnosiaRated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2Rated ★ 2.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 3.0