Movies
Ratings
63
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0

My PaparottiRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5

World War ZRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5