Titles you rated

LeonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0

MinionsRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0