Titles you rated
GleeRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0