Titles you rated


A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0

Volcano HighRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0

Lust, CautionRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0

Guns & TalksRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0

[REC]Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0

FluRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.5