Series
Ratings
48
BossRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 0.5
Summer ScentRated ★ 3.0
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 0.5
Alone in LoveRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.0