Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 2.0

My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0