Series
Ratings
264
72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0

A Love So BeautifulRated ★ 2.0
おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0