Movies
Ratings
70

Jail BreakersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0

The Suicide ForecastRated ★ 3.5

Art of FightingRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0

Ghost HouseRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5

Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0

Forever the MomentRated ★ 3.5

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0

My Tutor FriendRated ★ 1.5