Series
Ratings
97
The Scary One, The Ghost and IRated ★ 3.0
Jump 1Rated ★ 4.0
KkangsooniRated ★ 3.5
Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.5
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Chumchuneun Sonyeo Wawa Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Pinocchio's NoseRated ★ 2.5
Live ShockRated ★ 3.0
Last FlashmanRated ★ 3.0
My Happy HomeRated ★ 2.5
IyuRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0