Series
Ratings
189
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.5
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
내 친구 우비소년 1Rated ★ 3.0
Uchuujin Tanaka TarouRated ★ 3.0
Kaiketsu ZororiRated ★ 3.0
Jump 1Rated ★ 2.5
Max and RubyRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0
BernardRated ★ 3.0
BernardRated ★ 3.0
레카Rated ★ 3.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 3Rated ★ 3.0
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 2Rated ★ 3.0
Chip 'n' DaleRated ★ 3.0
Franklin Season 6Rated ★ 3.0
Thomas & Friends Season 1Rated ★ 3.0
Popeye the SailorRated ★ 3.5