Movies
Ratings
41
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0

WishRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0