Titles you rated
The ScentRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0

MementoRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0

Chungking ExpressRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0