Series
Ratings
79
괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
아따맘마 Part 3Rated ★ 3.5
아따맘마 Part 2Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
나루토 5기Rated ★ 3.0
나루토 4기Rated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.0
데스노트Rated ★ 3.0
데스노트Rated ★ 3.0