Series
Ratings
41
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 3.0
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Marumo's StoryRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 5.0
JinRated ★ 3.5