Movies
Ratings
237

A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.5
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 3.5

Forever the MomentRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0

Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0

Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0

Fists of LegendRated ★ 4.5