Titles you rated

Stranger ThingsRated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 0.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 1.5
Billionaires' BunkerRated ★ 1.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Dear ChildRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
SafeRated ★ 1.0
Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Peaky BlindersRated ★ 2.0