Series
Ratings
97
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5

Kamisama KissRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5