Series
Ratings
22
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5