Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0

Furious 7Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5

Ode to My FatherRated ★ 3.5

The TargetRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

The TowerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0