Series
Ratings
131
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5

Tokyo GhoulRated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
올림포스 가디언Rated ★ 3.0

Mob Psycho 100Rated ★ 3.5

Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 1.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0