Series
Ratings
399
OzRated ★ 3.5
OzRated ★ 3.5
OzRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0

Attack on TitanRated ★ 2.5

Attack on TitanRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 1.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 1.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.5
Interview with the Vampire Season 1Rated ★ 4.0
Them Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Dating After CollegeRated ★ 2.0