Series
Ratings
89
The DoubleRated ★ 5.0
My Journey To YouRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Lovely WriterRated ★ 4.0
Gray ShelterRated ★ 4.5
Choco Milk ShakeRated ★ 4.0
Our Dating SimRated ★ 5.0
Exploration Method of LoveRated ★ 3.5
Trial MarriageRated ★ 4.5
Forever LoveRated ★ 4.0
Everyone Loves MeRated ★ 3.5

Secrets in the LatticeRated ★ 4.5
Men In LoveRated ★ 4.0
Always Have, Always WillRated ★ 4.0
Supervisor HusbandRated ★ 4.0
In BlossomRated ★ 4.0
I May Love YouRated ★ 3.5
My Marvellous FableRated ★ 5.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 5.0
Like OttersRated ★ 4.5