Series
Ratings
125
Black MirrorRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 2.0
すいかRated ★ 4.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.0
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.0
Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
サプリRated ★ 2.0
33 pun tanteiRated ★ 4.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0
Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 2.0
BonobonoRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 2.0

Slam DunkRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 2.0