Series
Ratings
47
The Immortal AscensionRated ★ 3.5
Immortal SamsaraRated ★ 3.5
Love and RedemptionRated ★ 4.0
The Journey of FlowerRated ★ 3.5
Till The End of The MoonRated ★ 4.0
Ancient Love PoetryRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
Flourished PeonyRated ★ 4.0
Lament of the River ImmortalRated ★ 4.0
LuoyangRated ★ 3.5
A Journey to LoveRated ★ 3.5
An Ancient Love SongRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 3.5
Princess AgentsRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
The Legend of ShenLiRated ★ 4.0

Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5