Series
Ratings
187
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0