Titles you rated

Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
LostRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
YoungerRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 1.5
Orphan BlackRated ★ 2.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Ash AirwaysRated ★ 2.0
다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
LostRated ★ 5.0