Series
Ratings
33
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0