Movies
Ratings
144
GladiatorRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0

WishRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 2.0