Movies
Ratings
352
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Lullaby for PiRated ★ 3.0
Say Hello for MeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0

Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.0

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The CureRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0