Movies
Ratings
929
AnoraRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.0
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5

All About My WifeRated ★ 3.5

Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Jungle CruiseRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 4.0