Movies
Ratings
237
Pacific RimRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0