Series
Ratings
116

Demon SlayerRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Pokémon GenerationsRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 4.0
Madan Senki RyukendoRated ★ 4.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Dibo the Gift DragonRated ★ 3.5

A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Black Rubber ShoesRated ★ 5.0