Movies
Ratings
194
The Color of MoneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Saving SantaRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
EpicRated ★ 4.0