Series
Ratings
88
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5

On AirRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0