Series
Ratings
19
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0