Titles you rated

Rough CutRated ★ 4.5

Volcano HighRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5

Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0

Highway StarRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0