Movies
Ratings
75
Black SwanRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0

MementoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0