Series
Ratings
446
Doctor StrangerRated ★ 0.5
Mr. BadRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 0.5
HouseRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 0.5
Speed and LoveRated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 1.0

Love O2ORated ★ 0.5
Maid’s RevengeRated ★ 1.0
When Destiny Brings the DemonRated ★ 2.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Fated HeartsRated ★ 1.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0

The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 0.5