Series
Ratings
973
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
A Gentle Noble's Vacation RecommendationRated ★ 2.5

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Trigun StargazeRated ★ 3.0
The Everyday Life of Part-Time Torture WorkersRated ★ 3.0
Great Pretender: RazbliutoRated ★ 3.0
MoonriseRated ★ 2.5
takt op.DestinyRated ★ 3.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.5

Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Undead Unluck Winter-henRated ★ 3.5

WITCH WATCHRated ★ 3.5

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Kei x Yaku: Dangerous PartnersRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Re-MainRated ★ 3.0