Series
Ratings
50
True DetectiveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5