Movies
Ratings
253
Mad Dance OfficeRated ★ 5.0

Paddington in PeruRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Power of LoveRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 5.0
House of the SeasonsRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.5
Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5

Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 5.0
The Whale HunterRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5