Series
Ratings
18

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ClubhouseRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
AbyssRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0

RikuohRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
KakuseiRated ★ 3.0
DokurogekiRated ★ 3.0- DokurogekiRated ★ 3.0