Series
Ratings
107
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0